Інша версія сайту
        
person
menu

Якого брокера форекс краще вибрати?

Більшість інвесторів, які торгують на Форексі, користуються послугами брокерів. Брокер-це приватна особа або компанія, яка купує та продає активи на користь інвесторів та від їх імені. Брокери заробляють, стягуючи комісію або плату за надання свої послуг.

Якого брокера форекс краще вибрати?

Ви повинні перевірити, чи зареєстрований брокер як фірма, уповноважена на посередництво в термінових біржових операціях (FCM) комісією з термінової біржової торгівлі (CFTC), щоб переконатися в тому, що він не замішаний в шахрайських операціях і обмані трейдерів. Форекс-брокер також повинен бути пов'язаний з великим фінансовою установою, таким, як банк, щоб бути забезпеченим засобами для маржинального трейдингу. Вибір правильного форекс-брокера зажадає від вас докласти серйозних зусиль. Деякі брокери стягують фіксовану плату, а деякі – комісію за свої послуги. Непоганим варіантом буде обговорення брокерів з друзями і знайомими, вони можуть порадити Вам перевірених людей або компанію. Ви можете отримати хороші поради щодо того, від кого слід триматися подалі. Немає нічого кращого за усні рекомендації.

Якщо ви думаєте про онлайн-інвестування, ви можете вибрати кілька онлайн-брокерів і зв'язатися з їхньою службою підтримки. Ви побачите, як швидко вони відповідуть на ваші запитання, а це – ключовий фактор, який демонструє, як вони задовольняють потреби своїх клієнтів. Якщо ви не отримали швидкої та задовільної відповіді на свої запитання, навряд чи вам захочеться довірити їм свої справи. Ви повинні пам'ятати про те, що, як і в інших видах бізнесу, передпродажний сервіс може бути якісніше, ніж післяпродажний.

Перед тим, як робити вибір на користь онлайн-брокера, отримайте копію його онлайн демо-рахунку. Якими функціями він володіє? Чи надійно його програмне забезпечення? Чи надає Він можливість автоматичного трейдингу? Чи пропонуються додаткові функції за окрему плату?

Перед тим, як відкривати рахунок у форекс-брокера, ви повинні провести міні-дослідження. Наскільки швидко ці брокери виконують ваші замовлення на купівлю та продаж? Яка їхня політика щодо прослизання? Який розмір спреду вони пропонують, фіксований чи змінний? Яка вартість операцій? Які їхні маржинальні вимоги і як вони розраховуються? Чи змінюється розмір маржі для різних валют? Чи різниться він у міні-рахунків і стандартних рахунків?

Не забудьте також з'ясувати мінімальний розмір балансу рахунку і процентні виплати по балансу рахунку. Переконайтеся, що ваші кошти будуть застраховані.